Minust

Tere tulemast minu maailma!

Olen audiovisuaalse kommunikatsiooni õpilane Soomes. Erialaks on filmindus. _MG_7628Graafiline disain on mul hobiks. Kes on minu tegemistega juba varasemalt tuttav teab, et olen suurelt tegelenud ka pildistamisega. Kahjuks on see tänaseks tahaplaanile jäänud ja aeg läheb mujale.

Minu teine hobi on ürituste organiseerimine. Oleme emaga loonud koosseisu nimega MLP ja toome Soomes elavatele eestlastele kodumaised esinejad koju kätte. Kõigest sellest saate minu lehel veel küllaga lugeda.

Lisaks olen loonud mitmeid veebilehti ja olen ka nende administraator. Toon teieni ka mõned näited.

Ja loomulikult leht millel viibid 😉

Ajalugu

Kirg audiovisuaalse kommunikatsiooni vastu tekkis minul juba 7. klassis kui hakkasin DSC_0691juhuslikult käima üritusi pildistamas. Üks asi viis teiseni ja ennem kui isegi aru sain oli see minu suurimaks kireks.

Soomes antakse õpilastele võimalus valida endale teatud aineid alates 8. klassist. Nii mina valisingi endale erinevaid meedia, kommuikatsiooni ja filminduse tunde. Seal õppisin kasutama erinevaid programme ja põhitõdesid turundusest ja reklaamidest. Valmis esimene lühi dokumentaal film vägivalla all kannatavatest peredest ja alkoholist.

12903427_1670596953203662_773055435_o-1024x710Selleks ajaks tegeles minu ema juba pidude organiseerimisega ja mina aitasin teda. Alguses küll ainult turundusega. Tegin reklaam plakateid ja videosid, ning käisin kohapeal ka pildistamas.

Tuli järgmine etapp millega ma tegelema hakkasin, veebilehed.

Lõppude lõpuks jõudis kätte 2016 aasta august. 205 taotleja seast valiti välja 24 õpilast, mina nende hulgas. Algasid minu õpingud audiovisuaalse kommunikatsiooni alal.